Baner górny

Kontakt

skype: elen.sieradz

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon komórkowy: 516 79 78 79 PLAY

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Którędy iść, co jeszcze przepracować? Jakie karmiczne więzy, problemy, wzorce nie pozwalają mi osiągnąć pełni szczęścia? Co mówi do mnie moja dusza? Jak nazywają się moi Przewodnicy i Anioły? Co mogę zrobić aby poprawić relacje w związku? Czy idę słuszną drogą? Kim byłem w poprzednim wcieleniu? Które z poprzednich wcieleń ma decydujący wpływ na moje obecne życie?

To tylko niektóre pytania na które mogę odpowiedzieć. Duchowi Przewodnicy, Istoty Światła z którymi kontaktuję się, zaproponowali abym została pośrednikiem między nimi a tymi, którzy szukają odpowiedzi na drodze rozwoju. Czekają, aby wskazać nam drogę do szybszego zrozumienia i rozwoju. Jeśli masz problem, szukasz drogi, którą powinieneś pójść, a nie wiesz do kogo się zwrócić, napisz do mnie. Za moim pośrednictwem doradzą Ci Nauczyciele Duchowi, Przewodnicy, Anioły.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz napisać lub zadzwonić. Na wizyty, zabiegi w domu i porady duchowe przez telefon proszę wcześniej uzgadniać termin.