Baner górny

Kontakt

skype: Elen Elijah

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon komórkowy: 516 79 78 79 PLAY

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Na liczne pytania o możliwość przekazania darowizny za materiały umieszczane na stronie czy You Tube - informuję, że wpłaty z dopiskiem DAROWIZNA można dokonać na konto 
Elżbieta Kanicka
Bank Milenium
60 1160 2202 0000 0003 4467 2152
przelew zagraniczny: 
PL60 1160 2202 0000 0003 4467 2152
(kod bic,swift - BIGBPLPW)

Przy wpłacie przez system PayPal - email:zyjwmilosci@wp.pl wybierz opcję dla rodziny i przyjaciół. Dziękuję.

 

Którędy iść, co jeszcze przepracować? Jakie karmiczne więzy, problemy, wzorce nie pozwalają mi osiągnąć pełni szczęścia? Co mówi do mnie moja dusza? Jak nazywają się moi Przewodnicy i Anioły? Co mogę zrobić aby poprawić relacje w związku? Czy idę słuszną drogą? Kim byłem w poprzednim wcieleniu? Które z poprzednich wcieleń ma decydujący wpływ na moje obecne życie?

To tylko niektóre pytania na które mogę odpowiedzieć. Duchowi Przewodnicy, Istoty Światła z którymi kontaktuję się, zaproponowali abym została pośrednikiem między nimi a tymi, którzy szukają odpowiedzi na drodze rozwoju. Czekają, aby wskazać nam drogę do szybszego zrozumienia i rozwoju. Jeśli masz problem, szukasz drogi, którą powinieneś pójść, a nie wiesz do kogo się zwrócić, napisz do mnie. Za moim pośrednictwem doradzą Ci Nauczyciele Duchowi, Przewodnicy, Anioły.

Jeśli masz jakieś pytania, lub chcesz umówić się na spotkanie  -napisz proszę  na e-mail:zyjwmilosci@wp.pl