Baner górny

Kontakt

skype: Elen Elijah

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon komórkowy: 516 79 78 79 PLAY

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Na liczne pytania o możliwość przekazania darowizny za materiały umieszczane na stronie czy You Tube - informuję, że wpłaty z dopiskiem DAROWIZNA można dokonać na konto 
Elżbieta Kanicka
Bank Milenium
60 1160 2202 0000 0003 4467 2152
przelew zagraniczny: 

 

81 1160 2202 0000 0003 5027 8083   Bank Milenium   

 

 

Którędy iść, co jeszcze przepracować? Jakie karmiczne więzy, problemy, wzorce nie pozwalają mi osiągnąć pełni szczęścia? Co mówi do mnie moja dusza? Jak nazywają się moi Przewodnicy i Anioły? Co mogę zrobić aby poprawić relacje w związku? Czy idę słuszną drogą? Kim byłem w poprzednim wcieleniu? Które z poprzednich wcieleń ma decydujący wpływ na moje obecne życie?

To tylko niektóre pytania na które mogę odpowiedzieć. Duchowi Przewodnicy, Istoty Światła z którymi kontaktuję się, zaproponowali abym została pośrednikiem między nimi a tymi, którzy szukają odpowiedzi na drodze rozwoju. Czekają, aby wskazać nam drogę do szybszego zrozumienia i rozwoju. Jeśli masz problem, szukasz drogi, którą powinieneś pójść, a nie wiesz do kogo się zwrócić, napisz do mnie. Za moim pośrednictwem doradzą Ci Nauczyciele Duchowi, Przewodnicy, Anioły.

Jeśli masz jakieś pytania, lub chcesz umówić się na spotkanie  -napisz proszę  na e-mail:zyjwmilosci@wp.pl