Baner górny

CZAKRAMY

INWOKACJA SŁUŻĄCA JEDNOCZENIU CZAKR

Wdycham światło przez centrum mojego serca otwierając me serce w stronę pięknej kuli świetlnej - rozszerzam się.

Czytaj więcej...

ENERGETYKA CZŁOWIEKA

Energia- według Oxford Dictionary jest ?umiejętnością  materii lub promieniowania do wykonania pracy?. Według Stephena Hawkinga  w? A Brief History of Time? termin ?zachowanie energii jest prawem naukowym, które utrzymuje, iż energia /lub jej odpowiednik wyrażony w masie/ nie może być ani stworzona ani zniszczona ? lecz może ona zmieniać swą formę i zmienią ją.

Czytaj więcej...

CZAKRAMY- CZYM SĄ

Czakry są wejściami, przez które energia jest przyciągana do wewnątrz ciała, a następnie rozpraszana. U zdrowego człowieka te centra energetyczne ? w liczbie siedmiu ? są otwarte i wirują. Kiedy człowiek jest chory, w czakrach z reguły można znaleźć blokady. Wszystko w naszym ciele podlega centrom energii. Czakry wchłaniają uniwersalną siłę życiową / prana, chi/ i przesyłają ja wzdłuż strumieni energetycznych ciała / nadi/ do systemu nerwowego, gruczołów wewnątrzwydzielniczych i krwi w celu odżywienia ciała.

Czytaj więcej...

CZAKRA PODSTAWY LUB KORZENIA

 

Jest to miejsce gdzie pojawia się miłość Chrystusa względem rodzaju ludzkiego, w miarę jak rasa ludzka nauczy się kochać bez względu na egoistyczne czy romantyczne motywy, kochać zwyczajnie dla radości czerpanej z patrzenia na szczęście kochanych osób.

 

Czytaj więcej...