Baner górny

ARTYKUŁY

Powstanie Warszawskie

Pamięć przodków, pamięć historii - jakże jest ważna.
Przeszłość to pień drzewa, ale też konary.

 

Korzeniami jest DUCH. 

Obecne życie - to liście drzewa.
Jesteśmy tutaj na chwilę i odchodzimy, jak opadające liście....
Czy można być tylko liściem, bez konarów, pnia, korzeni?
Nie można, dlatego człowiek żyjący POZA ....Duchem, linią rodu...narodu....jest , nie, nie ma go właściwie.

Myśli, że jest...lecz kim jest, czym jest -bez całego zaplecza z którego jako duch i ciało wychodzi?
Jest nikim, jest samotny, jest , a jakby go nie było.

Przynależność jest ważna, gdyż wychodzimy z jednego pola świadomości i jednego pola energii, z prapoczątku najwyższej Jaźni, ...Jednym jesteśmy.

Odkrycie tego i zrozumienie nadaje zupełnie inna barwę życiu.

Gdy zrozumiałam tę zależność, znaczenie całej przeszłości od początku stworzenia istnienia, a dalej znaczenie rodu, że jest to przecież we mnie, jako świadomości i energetyce, że jestem tym....poczułam siłę o której napisano w Apokalipsie, - gdy staniesz na czakrze korony, gdy posiądziesz poznanie - będę przed tobą klękały narody ziemi i aniołowie /.../ .
Nie z pozycji niewolników przede mną królową życia, lecz we mnie , będą częścią składową mnie już rozpoznaną, więc podlegającą mojemu zarządzeniu, wglądowi.

Historia stworzenia, narodu, rodu, to nasza siła, baza, jakbyśmy odnaleźli siebie jako kropla w ocenia, która jest jednocześnie siłą oceanu. Człowiek ma niewyobrażalnie potężna energię wewnątrz, lecz dopóki nie przygarnie całej przeszłości w sobie, nie uzdrowi jest we właściwy sposób, nie wzniesie, nie będzie miał do niej dostępu.

Korzenie w DUCHU, zasilanie, siła sekwoi- pień, konary, historia narodu, ród - i wówczas zdobywamy w takim połączeniu potrzebne nam informację, aby realizować plan na obecne wcielenie, na tę podróż.
Przecież każde drzewo ma inne liście, dokonując wyboru -poznajemy, rozwijamy się.

Powstanie Warszawskie - to nasze wewnętrzne z racji wybory tej polskiej ziemi.....
ZAWSZE - CHWAŁA BOHATEROM.....ZAWSZE SZACUNEK I PAMIĘĆ

ale i wnioski.....aby wejść wyżej , narodzić się w nowym....Nie zapominać, ale i nie powielać....

Dziś, gdy wszystko ujawnia się, zarówno z naszego osobistego pola, jak i z pola państw, z historii, z cywilizacji - wiemy jakie były plany najeźdźców.
Nie chodzi o zło, lecz lekcje , które nam dostarczyli.....prowokacja do walki, powód do zniszczenia setek tysięcy ludzi i stolicy ......
Dziś oddajmy hołd bohaterom i nauczmy się mądrości, samodzielnego myślenia, przewidywania konsekwencji, troski i naszych bliskich, o naszą ziemię....
Niech zapalczywa głowa, bohaterskie serce, gotowość do walki i poświęcenia, zostaną za nami, niech odejdą, na rzecz SAMOSTANOWIENIA i ŚWIADOMEGO ZARZĄDZANIA NASZYMI SPRAWAMI....ze zrozumieniem, że chodzi o rozwój świadomości, o ROZWÓJ a nie bohaterstwo, oddawanie życia, upadek, szukanie "przyjaciół". 
MĄDROŚĆ i DOROSŁOŚĆ - to nasz cel.
Niech przeszłość na której wzrośniemy będzie nam nauką.
Podziękujmy za możliwość wyciągnięcia wniosków - obu stronom - zarówno bohaterom jak i ich nauczycielom.
WZROST - na tym co jest przeszłością , wzrost od początku stworzenia, historie cywilizacji, naszego narodu, rodu..i naszego życia.
WZROST , ku coraz głębszej mądrości i samopoznaniu....
Niech - chwała bohaterom - oznacza, dziękujemy WAM, za lekcję, za możliwość wyciągnięcia wniosków, za to , że oddaliście życie, abyśmy my, następne pokolenia Polaków - mogli iść dalej w swym rozwoju.

Kto chce zrobić kawałek dobrej roboty - może podziękować całej historii - wszelkim udziałowcom, bo wnioski są proste, choć przez wielu nie wyciągnięte.

NIGDY WIĘCEJ WOJNY.

Niech każdy z nas zrobi medytację, w której zaprosi miliony żołnierzy, cywilów, dowódców.....- można poprosić Istoty Światła, Wyższą Świadomość - o obecność, o to, aby ta medytacja działa się w najwyższej wibracji wolności - można zaprosić wszystkich ludzi z wszystkich wcieleń, z całej historii obecnej, czy też poprzednich cywilizacji ...
Wezwać, zrozumieć, że jesteśmy JEDNYM ISTNIENIEM, które dla samorozwoju podzieliło się na wielu przynosząc sobie DOŚWIADCZENIE, będące zaczynkiem do wzrostu....Z tych wszystkich wojen mieliśmy wyciągnąć wnioski 
1.walczyć tylko ze swoimi programami
2.zrozumieć jedność
3.męskie wcielenie ma nauczyć się pola serca, empatii, naradzania, tworzenia
4. żeńskie ma nauczyć się mądrości, przewidywania konsekwencji, świadomego zasiewu
5.każdy z nas jest pełnią, trzeba z niej objawiać a nie zabierać innemu
6.nie trzeba walczyć z innymi lecz odszukać w sobie BOGA i oddać się tej świadomości
7.droga wiedzie nas ku pełni, szczęściu, kreacji, wszystko nas do tego prowadziło, czas zamknąć niższe nauki
8.NIGDY WIĘCEJ WOJEN
9.świadomie tworzymy świat pokoju

Po taki zrozumieniu - nie będzie miało znaczenia czy to Niemiec, Rosjanin, Ukrainiec, Żyd .....nie będzie już miało znaczenia co się wydarzyło, gdyż było to zawsze karmiczne i ku wzrostowi , brak wniosków kończył się powtarzaniem klasy...kto musiał dalej nam dostarczyć doświadczenia.

Stojąc na przeciw tych milionów - otwórzmy serce JEDNO , jedno pole Chrystusowej Świadomości i wyślijmy z naszego -wdzięczność, miłość, zrozumienie, czułość, czas zakończyć rozdzielenie.......Niech fala miłości i wdzięczności płynie w ogrom ludzi na łące.....niech ich wypełnia miłością, wdzięcznością i naszym zrozumieniem....
Zobaczmy jak ich serca przyjmują tę energię, będzie płacz uwolnienia, łzy, radość, śmiech, wzruszenie.....Zobaczmy te masę istnień , które dzięki nam TERAZ osiągną zrozumienie.....i będą mogły, tak jak i my odpocząć w DUCHU JEDNOŚCI.....

Bądźmy przodownikami, zwiastunami świtu nowego czasu.....zamknijmy stare rozdziały.

Zobaczmy jak wyciągają serca i z nich wypływa w naszą stronę miłość, wdzięczność, zrozumienie, ulga....czystość.....przyjmijmy te miliony światełek miłości do swego serca , niech się napełni.
Gdy poczujemy, że już możemy schowajmy nasze serce do ciała. Energie miłości, nadal będą się unosiły.

Zarządźmy, aby ta ogromna ilość ludzi skupiła się w mniejsza grupą, a następnie w jedną świetlistą istotą.......możemy ja teraz pożegnać lub przyjąć do swego wnętrza, odzyskując SIEBIE jako duchową JEDNIĘ.

Podziękujmy Istotom Światła za proces.
Poprzez ten proces uzdrowimy wszystkie swoje wcielenia wojowników, żołnierzy, najeźdźców itd...zdejmiemy z siebie poczucia win, niezasługiwania, potrzebę walki, poświęcenia itd....

Odzyskamy częściowo kontakt z korzeniami i konarami, naszego drzewa, być może poczujemy zasoby mineralne gleby w której jako drzewo przebywamy.

CHWAŁA BOHATEROM , CHWAŁA ŚWIATŁOŚCI.....

 

https://www.youtube.com/watch?v=vtaZC-a8_TM