Baner górny

AKTUALNOŚCI

28 sierpnia 2018

Zostały tylko trzy dni na zapisy do naszego Uniwersytetu Świadomego Życia, Szkoły kobiet oraz Szkoły lekarzy dusz.

Kochani jest pewna zmiana w SZKOLE LEKARZY DUSZ. Spotkania online, a co trzeci miesiąc stacjonarne spotkanie praktyczne.

http://www.epokaserca.pl/instytut/lekarze-dusz-2


Jest też nowe nagranie " Tajemnice rozwoju duchowego "

https://www.youtube.com/watch?v=BKjD2HvVH88 

Nie chodzi o oczyszczenie, lecz o wzniesienie świadomości.
Uczeń nie idzie do szkoły oczyścić się, lecz wznieść w poznaniu Ziemi, aby wyjść z niej przygotowany do dorosłości i tworzenia życia zawodowego.
Tak jest i z duszą oraz duchowym rozwojem. Chodzi o dorosłość, samodzielność i samostanowienie.
A gdy pozna człowiek Życie na tej planecie, pójdzie dalej poznawać inne światy...lub prowadzić w poznawaniu tych, którzy w mniejszym zrozumieniu jeszcze będą, on jak nauczyciel, oni uczniowie szkoły życia.
A poznać, to żyć świadomie, widząc przyczyny, przewidując konsekwencje, gdzie celem jest wspólnota i jej wzrost, czyli mówiąc prosto dobro wspólne, ale bazujące na rozwoju, a nie stagnacji.

Różnica między starym światem i nowym wygląda jak różnica między życiem w ciemnej piwnicy pełnej zagrożeń, przepychanek, napaści, zagrożeń, gdzie ślepcy obijają się jeden od drugiego, żyjąc w wyobrażeniu o życiu, wyciągają ręce po nieswoje, upadają, chodzą na kolanach, jęczą, zawodzą, ślepcy w ciemności będący.......a .......życiem na łące pełnej światła, z pięknymi domami, zasobami, gdzie ludzie żyją w harmonijnej wspólnocie, w której wspólny interes jest najważniejszy, gdzie każdy służy całości, gdyż jednym są i rozumieją już - potęgę jedności grupy górującą na pustką istot egoistycznych i rozdzielonych.