Baner górny

AKTUALNOŚCI

30 czerwca 2018

Za nami następny rok następny rok nauki na  UNIWERSYTECIE NOWEJ ZIEMI.  Cudowny czas z niezwykłymi ludzi.

Cieszy mnie, że tak wiele osób przechodzi do nastepnej klasy, chcąc dalej kontynuować swój rozwój. Nawet 4 klasa poprosiła mnie o następny rok.

Zapisy do klasy I na rok 2018/2019  juz trwają, sa pierwsze zgłoszenia. Można zapisywać się do końca sierpnia.......


Oczywiście również trwa praca podczas  indywidulanych konsultacji. 

Fragment listu klientki. Zawsze takie słowa niezwykle mnie cieszą, gdyż celem naszym jest transformacja wszystkich programów świata dualnego- aby objawił się cud życia..
Wspaniale....

Witaj Kochana

Rok temu zaczęłyśmy pracować,wiele się zmieniło.Czasem słucham nagrań z pracy nad rodem,wszystkie puzzle trafiają na swoje miejsce.

owiedziałaś,że moja babcia miała w pamięci to,że urodziła się wyżej,udręką było dla niej życie w plebsie.Jedno z jej zachowań-zawsze jak pozamiatała podłogę zostawiała śmieci.Nigdy ich nie zebrała.Czekała na służbę.Teraz to rozumiem,ale było wkurzające.

Robiłam dopełnienie z moimi rodzicami.Dzień po tym jak zrobiłam,mój wujek który jest alkoholikiem przestał pić.Tak jest do dzisiaj.Ciotka, która choruje na depresję i nie wychodziła z domu poszła do pracy.Często jest roześmiana.Unikała ludzi,teraz do nich lgnie.
/......../
.Cuda się dzieją.I to zrozumienie,nie wchodzenie emocjami.Jakość życia zupełnie inna.Czasem łapię się na tym,że już nie pamiętam jak te emocje brzmią.Nawet temat holokaustu który zawsze mnie poruszał nie wywołuje we mnie emocji.To jest niebywałe.