Baner górny

AKTUALNOŚCI

21 sierpnia 2017

Świat jest doskonały, gdyż stworzyliśmy sobie poligon doświadczalny, w którym wszystko co wybierzemy ujawni się w materii.
Wierzysz w lęk, przyjdzie taka sytuacja, boisz się odrzucenia- zaistnienie, utożsamiasz się z biedą, świat cię przygniata, ludzie są źli, chrzest zamknął ci trzecie oko, kościół zniewolił, wokół zagrożenia.....PROSZĘ mówi Bóg, ujawnię wszystko, wszak jesteś stwórcą.....I dzieje się...
A ślepcy idą dalej wierząc w dziejące się zło.
Świat jest projekcją ok.7 miliardów umysłów. Każdy umysł jak rzutnik - ujawnia swoje prawdy.
Świat nie jest taki jak widać.....To co widać jest informacją o prawdach, uznaniach, przekonaniach UMYSŁÓW.

NASZ SWIAT JEST DOSKONAŁĄ STRUKTURĄ.    

 

 

Przedni pomysł mieli bogowie, twórcy.

Ziemia jest w pewnym sensie wewnętrzna, gdyż w naszych wnętrzach tworzy się w każdej chwili wszystko wokół.
Wierzysz w kosmitów - byc może spotkasz, i wszystko wokół potwierdzi Twą prawdę. 
Wierzysz w światy równoległe - odnajdziesz się w nich wcześniej czy później.
Wierzysz w zło kościoła i jego blokujące sakramenty. Masz to jak w banku. 

Mężczyźni dranie, dlaczego nie. Kobiety głupie - oczywiście....
Ludzie szukają prawdy, a ona jest prosta - wszystko, co stworzysz będzie stworzone....Ludzie mówią, ....ale są artefakty....Owszem, ale jest i bezczas,,,,,,czyli pozór materii....czasu, przestrzeni,......przeszłości i przyszłości, dobrze zakamuflowane , oj wspaniale......i wyjść z tej rzeczywistości to dopiero zabawa....
Że ktoś nas zamknął , ograbił ograniczył 

Bóg to istnienie, w NIM dzieje się wszystko, Każda częsteczka ma swoją boską świadomość i reaguje, wprowadza infiormację stwarzając, ujawniając, nadając formę....TWOJEJ PRAWDZIE.

Czasami ludzie mówią:
-To nie działa, chcę samochód i co, nic, chcę dobry związek i nic.....bzdura, to nie działa.
To czego chcesz TO CHCIEJSTWA, a nie prawdy. Chcenie jest jak emocja błysk i jej nie ma, chwila wprowadzenia informacji i znika.
Prawda w kórą wierzysz, którą uznajesz jest czymś innych. często głębokim podświadomym zapisanym w poprzednich wcieleniach programem, czy też wszczepionym sobie przed zejściem do rozpoznania.
To jak gra w chowanego. Żyjesz w jakiś programach uznajesz je za prawdę, z czasem odkrywasz, że jest ci źle, i niestety zaczynasz szukać winnych....

Dziecko jest w emocjach, dorosły rozwiązuje to, co się pokazuje.
Tak jest i z nami , jeśli wciąż jesteśmy w emocjach i obwinianiu innych - jesteśmy jak dzieci.

Zabawa w dualność trwa...Poszukujemy korzeni i dobrze, ale są one korzeniami ciał , materii...nie da nam to wolności, lecz pozornie wzniesie naszą wartość, że niby wybrańcy, że Arianie, że Wedy itd. A przecież to tylko kilka tysięcy lat.....jeśli w ogółe załozyć istnienie czasu.

Nie to przyniesie nam wolność, lecz zrozumienie SIEBIE, duchowej Istoty, JEDNEJ z której i w której dzieje się życie, które stworzone przez nas w sposób doskonały jest najsłodszą tajemnicą . 
Bóg rzekł:- Powiedz mi czego chcesz a dam ci to.
I człowiek mówi, lecz nie o słowa chodzi, a o jego wibrację, prawdę, którą wibruje.....i ma to, czego chciał. w co wierzył.

Swiat jest doskonały, gdyż mieści w sobie wiele poziomów świadomości ludzkiej. Jedni już wiedzą, inni przecierają oczy, jeszcze inni śpią i dobrze.......gdyż każdy Bóg w obrazie ludzkiej postaci bawi się tajemnicą życia, badając tak długo, aż JĄ ROZWIKŁA i śmiejąc się powie: MISTRZOSTWO, świetna to była zabawa.

Elen Elijah lekarz dusz
www.epokaserca.pl

Na moim Uniwersytecie Nowej ZIemi oraz podczas pracy indywidulanej rozwiázujemy ukryte programy podswiadomosci