Baner górny

AKTUALNOŚCI

11 lipca 2017

Gdy stajesz się pełnią nastaje cudowny czas łączności z Duchem czasu i bezczasu. Niczego ci nie brak, smakujesz każdą chwilę, jako niepowtarzalną i świętą, gdyż Duch stał się formą...To prawdziwe święto bycia w tańcu świadomości, która przybrała postać materii. 

 


Idę z moją synową i wnusią do kawiarni i dotykam je, przenikam, oddycham nimi, ja Duch - Boże jakie to cudne.
Budzę się rano i oddycham, ja Duch przenikając sobą wszystko i wszystko przenika mnie.
Jak powiedział Jezus - Ja w Ojcu, a Ojciec we mnie.Jakież to cudne.
Pływam na basenie z moim wnusiem i oddycham nim, przenikam. Duch z Duchem w cielesnej powłoce gra w piłkę w wodzie, odczuwa i przenika formę wody, dotyka kropli wody na ramionach, twarzy.
Moje dzieci, cud cudów...Kiedyś zaplątana we wzorce żyłam powierzchownością życia, teraz przenikam moje dzieci , święte oblicza Boga...którym są, czuje ich oddech, drżenie światła którym są i stwarzane w każdej chwili ich ciała..
Niezykłe jest odczuwać wnuczęta, dzieci, czystą, otawrtą, pełną ufności duszyczkę, maleńkie ciałko. To prawdziwe cuda...
Widzę i czuję, ich strukturę światła, która wibruje ....Nie sposób oddać tego wszystkiego słowami.

Widzieć ludzi i ich życie, poglądy, lęki, programy, dusze, choć nigdy się ich nie spotkało....Widzę rodziny i bliskich klientów..
To naprawdę niezwykłe jak wspaniale stworzony jest ten świat. Wystarczy zdjąć programy i otworzyć swoją boskość, aby stać się jednością.....
Słowa są zbyt małe...
I mówić się nie chce słodklich słów, gdyż odczuwanie BOGA we wszystkim jest oceanem, wobec słodkich słów miłości....Są one jak profanacja światłości....gdyż nic nie oddają,....dlatego z czasem milkniemy i zastępujemy słowa telepatią, aby nie zakłócić odczuwania.

Boże jakież to cudne. Żyć w uważności każdej świętej chwili...jedynej, i być we wdzieczności za dotyk , smak, zapach materii. Cud form, drugiego człowieka, bliskich.

Od jakiegoś czasu czuję zapach ludzi patrząc na zdjęcie...
Coraz głębiej odczuwam ten świat, choć przecież znam go już od podszewki.
A ile jeszcze przede mną      

Bóg, Istnienie, każdy z nas....
I życie jest inne, jakże bogate , odczuwalne wszystkimi zmysłami. nie tylko ludzkimi, gdyż te maleńkie są...I kroki stawiasz inaczej i oddychasz. i gotujesz, rozmawiasz.....Duch przenika wszystko, a ty czujesz to, widzisz .jesteś...........Cud życia w materii trwa , rozpoznany, lecz głębia jego nieprzenikniona, pozwala poznawać siebie.
I choćbyś łachmany założył, lub na tronie usiadł świata, tym samym wciąż będzisz - CISZĄ, która pełnią stała się......