Baner górny

AKTUALNOŚCI

26 czerwca 2017

Kochani, od lipca mozna zapisywać się na nowy pierwszy rok Uniwersytetu Instytutu Nowej Ziemi, zajęcia online, druga grupa stacjonarne.

Kilka zdań od uczestników kończącego się I roku.   

 

"Dziękuje Elen , proces oczyszczania serca był dla mnie dużym przeżyciem któremu towarzyszyło uczucie wzruszenia i wdzięczności dla wszystkich którzy pomagali w tym procesie , stan ten utrzymywał się jeszcze długo po zakończeniu zajęć , przebywałem w polu energii boskich istot zainteresowanych moim rozwojem i gotowością pomocy i to było dla mnie wspaniałe przeżycie . Przekaz od mojego przewodnika bezcenny ,dzięki tobie Elen i wiedzy którą przekazujesz „dorośleje” i zaczynam rozumieć na czym polega dorosłe życie w nowym świecie jeszcze raz dziękuję i czekam na kolejny wykład." .

"Dzisiejsze zajęcia są w moim sercu i trudno znaleźć właściwe słowa abym opisał co czuję , jestem wdzięczny , że było mi dane uczestniczyć w tym przepięknym procesie integracji ze wszechświatem. Dzisiaj mogę powiedzieć o sobie narodziłem się na nowo jako człowiek nowej ziemi a zawdzięczam to wiedzy pozyskanej podczas wykładów na temat prawdziwego życia, już wiem co to dorosłość w nowym świecie i uczę się na nowo myśleć , mówić , odczuwać . Dziękuję Elen bez Ciebie dalej żyłbym w iluzji dualnego świata. Zgłaszam uczestnictwo w dalszej edukacji i proszę umieść mnie na liście , zaczynam od września dalszą podróż pod twoim przewodnictwem na drugim roku, z wdzięcznością ."