Baner górny

AKTUALNOŚCI

25 czerwca 2017

Uniwersytet Wiedzy Duchowej, który prowadzę online, miał w zamyśle trwać dwa lata. W pierwszym przepracowujemy programy dualności, w drugim poznajemy świat wyższych wibracji, Nauczycieli, Archaniołów itd. W ubiegłym roku kilka osób z drugiego roku poprosiło mnie o trzeci rok..
Dobrze, dlaczego nie. I właśnie minął nam trzeci rok. Na ostatnim spotkaniu ponownie uczestnicy poprosili mnie o rok czwarty..... 
Wspaniale.....


Sama rozwijam się nadal. Po pracy ze świadomością i podstawami energetyki pójdziemy dalej. Och będzie się działo, sama jestem niezwyle ciekawa....
Uniwersytet stacjonarny , zamknęliśmy rok II ,a uczestnicy tak się rozpędzili we wspólnej pracy, że poprosili o zajęcia w wakacje..  

Dzieje się tak wiele piękna...a Duch nieustannie zaskakuję .

Piękne dusze nie tylko dzielą się swoimi przemyśleniami na koniec naszych zajęć na Uniwersytecie Duchowego Rozwoju,, ale pracują z innymi, przekazując światło.
Brawo.

"Elen, dziękuję Ci z całego serca za niezwykłe CUDA które się dzieją we mnie. Brakuje mi słów żeby wyrazić wdzięczność dla Ciebie za twoje serce i pracę którą wykonujesz na rzecz innych. (heart) Z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia od września. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłych wakacji "

"Pokazalem mu jak zaczac robić procesy rodowe. ....Chciał iść na drogę przestępstwa, podpowiedziałem co zrobić, odstąpił, zrozumiał."

Czasami moi klienci pytają"
-Czy mogę podzielić się tym co mówisz z innymi, czy mogę podpowiedzieć metodę?
Zawsze mówię:
-Oczywiście, po to Duch nam ją dał, aby się nią dzielić, czas jest ważny.....