Czakry, to nie tylko centra energetyczne, ale również ważne punkty, przystanki, na drodze rozwoju świadomości. 
Prowadzą nas od Ziemi / czakra podstawy/ do Nieba /czakra korony/ - prostą drogą.
Błądzimy, gdyż nie rozumiemy i nie widzimy - DROGI.
Kiedy wyjdziemy ze świata wzorców, możemy spojrzeć jakby z góry i cała podróż w tej rzeczywistości staje się OCZYWISTA, jakże jasna i prosta. 

Analiza duchowa tych punktów w niezwykły sposób podpowiada, jakie kroki podejmować po kolei, aby dosięgnąć szczytu, pełni zrozumienia.

To wiedza tajemna, choć teraz dostępna przecież dla każdego.
Wzniesiemy się jak po szczeblach drabiny - a każda czakra otworzy przed nami swą tajemnicę.

Moja interpretacja czakr, ukazana mi przez PRZEWODNIKÓW, jest inna niż dotychczas przedstawiane, prosta, zrozumiała dla każdego.

Gdy dojdziemy do KORONY - cała ewolucja na Ziemi stanie się jasna i oczywista.
Ta praca da narzędzia każdemu z uczestników do własnego wzniesienia świadomości, pozwoli poznać obecny stopień własnego rozwoju, oraz następny etap przed którym stoi.

Gdy chcemy wybrać się w podróż, a nie wiemy dokąd, będziemy błądzić, umysł przyniesie chaos. Może wyjdziemy z domu, ale nie dojdziemy nigdzie. 

Gdy obieramy cel podróży -np. Warszawa, wiemy że chcemy jechać pociągiem, pójdziemy za stację, kupimy bilet i wsiądziemy do pociągu, który zmierza do Warszawy. Dojedziemy, zrealizujemy nasz plan.

Tak jest i z czakrami, prowadzą nas prostą drogą do celu, jeśli tylko zrozumiemy ich przesłanie, ujawnimy boską tajemnicę zapisaną najbliżej nas, w naszym ciele.

Zapraszam.
Ta wiedza nie jest nigdzie dostępna.
Program autorski.

1. Czym są czakry
2. Czy zawsze towarzyszyły człowiekowi
3. Tajemnica życia
4. Zrozumienie każdej z czakr - energetyczne i świadomościowe
5. Czakry - przystanki na drodze rozwoju
6. Rola energii żeńskiej i męskiej w realizacji programu każdej z czakr
7. Bóg patrzy siedmioma oczyma 

PROGRAM AUTORSKIGDZIE: skyp: elen.sieradz
KIEDY: 18 .02.2017
O KTÓREJ: godz.9-11
OPŁATA: 150 zł
ZAPISY: e-mail::Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


www.epokaserca.pl 
Lekarz dusz, nauczycielka duchowa, jasnowidz, regreserka, także terapie rodzinne, uzależnień, depresje, twórczyni Uniwersytetu Wirtualnego,oraz metody Translacja - transformującej programy, poetka, autorka książek, posługuje się również channelingiem ·