NASZ UNIWERSYTET ŚWIADOMEGO ŻYCIA

Jest dogodną formą pogłębiania wiedzy bez konieczności wychodzenia z domu.

Pozwala to ograniczyć koszty związane z dojazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem, daje też możliwość przebywania w swojej ulubionej przestrzeni domowej. 

 

1. Program I roku został opracowany na dziewięć miesięcy nauki. Temat przewodni to PRACA NAD UŚWIADOMIENIEM WZORCÓW I ICH TRANSFORMACJA

PROGRAM ROKU I

2. W miarę rozwoju Uniwersytetu pojawił się rok II.  Tutaj zajmujemy się poznaniem i zrozumieniem  energii Archaniołów,  pracą z Aniołami i wieloma innymi tematami.

 PROGRAM ROKU II

3. Po zakończeniu drugiego roku wielu studentów nie chciało zamykać swojej przygody i utworzyłam rok III. Na tym etapie, mamy już oczyszczone ciała energetyczne, znamy energie wyższe i umiemy się z nimi współpracować, oraz posługiwać się nimi w tworzeniu życia. Trzeci rok - to tematy coraz głębsze nad poznaniem Siebie jako pełni , to również praca z ciałem.

PROGRAM ROKU III

4.W bieżącym roku  osoby III roku poprosiły o rok IV.  Będzie to pierwsza edycja IV roku a tematy z pewnością podpowie DUCH....

PROGRAM ROKU IV

 

 

 

Na NOWY ROK 2018/2019  odbędzie się również nabór na zajęcia online jak i  stacjonarne, jeden  weekend w miesiącu.

 

 Zajmiemy się TRANSLACJĄ, czyli  przeprogramowaniem pamięci komórkowej. Cały stary program ograniczeń czas zostawić za sobą, jednak nie poprzez odrzucenie, a transformację, gdyż tylko tak wiedza zdobyta przez nas przez tysiące lat nie zostanie zmarnowana.

Wiele lat poświeciłam na poznanie programu dualności oraz jego transformację a teraz z radością i pasją dzielę sie tą wiedzą z Wami.

Znajdziecie tutaj wiedzę duchową, wiedzę o sobie i życiu, dzięki której w Waszym życiu  nastąpi harmonia, szczęście, twórcza realizacja.

Jeśli zrozumiemy życie staje się ono proste.

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAM


kliknij tutaj -
PROGRAM I ZAPISY

 

 Kilka zdań o zajęciach stacjonarnych

http://www.epokaserca.pl/joomla/artykuly/1039-zajecia-warsztatowe