4

 

ROZUMIEĆ ŻYCIE. Czas na Miłość. Część .I. Str.211, cena 35 zł., dostępna również w formie CD cena 35 zł / z wysyłką/ 

 Przy zakupie do 3 książek opłata wynosi 11 zł + 1,20 koperta = 12, 20 

 Przy zakupie  4 książke opłata wynosi 13 zł + 2, 70 koperta.= 15, 70 

 

Zamów książkę TUTAJ

 

SPIS TREŚCI:

 

ŻYCIE NA ZIEMI JEST DOSKONAŁE

CZYM JEST ROZWÓJ DUCHOWY

MUZYKA DUSZY

CZCICJ MATKĘ SWOJĄ I OJCA SWEGO

ILUZJA ŻYCIA

WEJŚĆ W WYŻSZY WYMIAR

POZNAĆ SIEBIE, ABY STAĆ SIĘ SOBĄ

UZDRAWIANIE DUCHOWE

PRAWDZIWA WOLNOŚĆ

BOŻE NARODZENIE

MY TWÓRCY ŻYCIA

KOBIETY SĄ GODNE ŻYCIA

JESTEŚMY JEDNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ

PRZEBUDZIĆ SERCE

ŚWIĘTO ZMARŁYCH

NAPISZ IKONĘ SWOJEGO ŻYCIA

WOLNOŚĆ SERCA I UMYSŁU

ŚWIĘTOŚĆ

UMYSŁ I SERCE - STAĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ

MY I NASZE DZIECI

JAK ŻYĆ - PRZEBÓSTWIENIE

KOCHAĆ TO BYĆ

URODZIŁAM SIĘ, ABY BYĆ WOLNĄ

POKOCHAĆ

MACIERZYŃSTWO I ......

STAĆ SIĘ MISTRZEM ŻYCIA

PRZYJMOWAĆ CZY OBDAROWYWAĆ?

KOCHANE KOBIETKI

KOBIETA

PRZEKAZY

Od autorki

Książka ta jest zbiorem artykułów pisanych przez kilka ostatnich lat. Opisuję w nich moją drogę ku wolności. Wiele lat pracy nad zrozumieniem sensu życia zaowocowało zmianami, które dziś pozwalają mi pracować z ludźmi, jako lekarz dusz, zarówno we wszystkich dziedzinach życia.

Zeszłam na Ziemię i stałam się człowiekiem, aby poznać życie w trzecim wymiarze, w świecie dualności. Przeszłam tu wiele doświadczeń z różnych dziedzin, aby móc dogłębnie rozpoznać je zarówno z poziomu wewnętrznego jak i zewnętrznego, duchowego, energetycznego i fizycznego.

Kiedyś nie rozumiałam, dlaczego tak wiele wydarzyło się w moim życiu, pamiętałam tylko, że zawsze towarzyszyła mi wewnętrzna siła, która pchała mnie w ? poznanie życia za Ziemi.

Mijały lata, stopniowo zaczynałam rozumieć, po co tu zeszłam.

Jestem jedną z tych, którzy wyzwolili się z lękowych i ograniczających programów trzeciego wymiaru i stanęli w służbie ŚWIATŁU.

Miałam wiele determinacji i musiałam stać się silna duchową mądrością, aby dziś móc wskazywać drogę tym, którzy jej poszukują.

Jest wyjątkowy czas, mamy szansę zamknąć stary program bólu, cierpienia, lęku, odrzucenia i stając się świadomi swej duchowej istoty tworzyć w radości i mądrości swe życie.

W moich książkach, odnajdziesz Kochany czytelniku, wiele cennych wskazówek dotyczących zamknięcia tego niezwykle trudnego czasu nauki na Ziemi.

Zamknijmy już okres nauki trzeciego wymiaru i z radością otwórzmy się na nowe doświadczenia czwartego wymiaru ? miłości bezwarunkowej.

Trzeci wymiar to POSIADAĆ, czwarty wymiar BYĆ.

W pierwszym, uczyliśmy się zarządzać światem zewnętrznym, poznawaliśmy go, czyniliśmy poddanym, była to nauka posiadania ? ziemi, dóbr materialnych, ludzi. Mieliśmy rozpoznać ten zewnętrzny świat i nauczyć się radzić z nim sobie. Wpisana jest w to nauka samodzielności, niezależności, własnej tożsamości, poczucia wartości, wyjścia z wzorca ofiary, ukorzenienie, wolność od emocji, nałogów, nauka relacji rodzinnych, zawodowych, partnerstwa, finansów i wszelkich zależności z tym związanych. To czas karmy i życia w świecie stworzonym przez nieświadomy umysł i serce / stare wzorce mentalne i emocjonalne/. Poznawaliśmy świat zewnętrzny, ale poprzez nasze nieprawdziwe wyobrażenie o nim. Jaki wzorzec i wewnętrzna prawda, takie nasze życie w świecie fizycznym. Uznaliśmy to za jedyną prawdę, a była to tylko droga, poprzez którą mieliśmy poznać siebie.

Teraz przechodzimy dalej ? po poznaniu zewnętrzności, czas zająć się wnętrzem, czyli poznaniem przestrzeni serca i ducha. To ciekawy rozdział naszej nauki ? odzyskiwanie zapomnianych kiedyś umiejętności ? telepatii, jasnowidzenia, jasnoczucia, odbierania świata i ludzi poprzez serce i głębokie wewnętrzne zrozumienie, poprzez prawdę Ducha.

Dziś mamy odzyskać utracony raj, odczuć siebie, jako boską, niezwykłą, nieśmiertelną istotę, która w pełni świadomie zarządza umysłem i sercem. To świat stwórczy, w którym, w pełni świadomie tworzymy życie. 

 

 

PRZEKAZ z książki.

Narodził się świat z miłości światów i z tajemnicy powstało życie. Jak- zapyta ktoś, życie jest stworzone - a ono JEST z bezkresu początku, początków wielu, stworzyłem je z siebie, jako manifestację mnie samego emanującego życiem.

Jak- zapyta ktoś - NO CÓŻ - POWSTAŁEM. Nic więcej tam nie było JA, tylko JA STWÓRCA STWARZAJĄCY- umysł w nieświadomości, jakże jednak świadomy stwarzanego i tego, kto stwarza. I życie takie jest- świadome nieświadomego i tylko JA w człowieku osobowością jego będąc nieświadomość w świadomość przemieniam, aby stać się na powrót tym, co stworzył tę nieświadomą część świadomości życia. I tworzę siebie samego, siebie w pilności i wytrwałości, aby dać wyraz i świadectwo swej potęgi i swych możliwości. I jeśli ktoś opór stawia to jakby bawił się tylko, bo przecież ze MNIE, we MNIE i nic więcej nie mając JEST MNĄ. Po cóż, więc opór stawia? Zapomniał mnie, siebie samego-, KIM JEST, ale i to nic złego, po cóż tylko w złożoności być i szamotaninie-jeśli i tak we mnie zatopi się prawda człowieka i życie jego.

A PRAWEM JEGO I POWINNOŚCIĄ - ŚWIATŁOŚĆ JEST MOJA - i on to w całości ŚWIATŁEM MEJ ŚWIETLISTOŚCI JEST.


Wasze opinie.

 

Droga sercu memu Elen

Gorąco dziękuję za przesłane mi książki.

Nie jestem osamotniona w przekonaniu, że są to pozycje nie do przecenienia.Jest to przeogromnej mocy oręż,którą dajesz nam do ręki kochana Elen.

Dziękuję jeszcze raz. Jednocześnie przepraszam, że nie odezwałam się od razu,ale nie miałam dostępu do internetu.Przesyłam wyrazy miłości i szacunku.  Dorota