Królewski Instytut Personalny

  

Taka nazwa została mi podpowiedziana przez Wyższą Jaźń. Dlaczego? To bardzo proste. 

 

 - to miejsce, gdzie każdy będzie mógł w ramach indywidualnych lub grupowych zajęć osiągnąć swoje osobiste królestwo wewnętrzne.

 

Gdy osiągnęłam wewnętrzne zrozumienie KIM JESTEM - jako duchowa Istota, przyszedł czas na dzielenie się wiedzą z innymi.

Moja wiedza, czy raczej już mądrość nie wynikają z książek, lecz z czystości ciał energetycznych, którą osiągnęłam poprzez odważne zdjęcia programów dualnego świat. Trwało to wiele lat i wymagało dużo wysiłku, jednak było niezbędne, gdyż takie założenie na obecne życie założyłam sobie jako duchowa Istota.

Wielu z nas obiera sobie na obecne wcielenie podobne zadania, nie każdy jednak ma determinację, aby umierać wielokrotnie w różnych tematach życia i naradzać się ponownie na wyższym już poziomie zrozumienia danego tematu.

A zadaniem osoby, która przeszła ciemną dolinę, jest wskazywać drogę tym, którzy jej szukają, czyli są już gotowi, w procesie swej ewolucji, na dalszych etap dla wzrostu własnego oraz całej cywilizacji.

 

Byłam prowadzona przez Wyższą Mądrość i nadal jestem, gdyż rozwój trwa, dlatego postępując według zaleceń uruchamiam w obecnym roku trzy nowe wspólne działania.

jednym z nich jest

 

Królewski Instytut Personalny

 

gdyż czas wyjść nam z małości

aby powstać królem w królestwie nowej świadomości

samostanowiącym, samoświadomym, w pełni przebudzonym i będący pełnią

prawdziwy król w swej wspaniałej świątyni ciała.

 

ZAPRASZAM na spotkania.

Plan spotkań i zajęć z pewnością podyktuje Duch w miesiącu sierpniu