Uniwersytet

ZAJĘCIA NA SKYPIE oraz STACJONARNE

W DOMOWYM ZACISZU, POPRZEZ SKYPA , mniejsze koszty. Zapraszam wszystkich, którzy chcą podnieść wibracje planety poprzez własną ewolucję.

nowa forma zajęć

 dwa razy w miesiącu

w soboty lub niedziele

3 godzinne spotkania na skypie:   elen.sieradz

PROGRAM -


 

TEMAT PRZEWODNI  - "Rozwiąż stare wzorce - rozwiń swoje skrzydła "

 

Gdy przychodzi czas ukończenia studiów, nie uciekamy w pośpiechu i nie wyrzucamy z pamięci całej wiedzy zdobytej od początku edukacji, byłoby to bezsensowne. Weszliśmy na ścieżkę poznania, aby zdobyć wiedzę, gdy więc kończy się czas nauki, robimy podsumowanie, zdajemy egzaminy, piszemy pracę. Wyniki są sprawdzianem zdobytych przez nas umiejętności i wiedzy. 

 

Gdy przchodzi czas transformacji robimy coś innego. Wchodzimy na wewnętrzną ścieżkę poznania siebie i odrzucamy całą przeszłość, jakby była zakałą, a przecież tak jak w szkole, przyszliśmy zdobyć wiedzę o tej czasoprzestrzeni Ziemi. Przebudzenie jest pierwszym etapem, następny to rozpoznanie siebie, swej duchowej Istoty, a później, gdy czas już zakończyć rozdział Czas Dualności - przychodzi pora podsumowania - I TĘ PRACĘ PROPONUJĘ  w naszym UNIWERSYTECIE. 

 

KOCHANI - w naszym Uniwersytecie Wirtualnym zajęcia mamy od 20 września - w soboty od godziny 10. Ponieważ dostałam zgłoszenia również z USA, gdzie jest wówczas 3 w nocy, postanowiłam utworzyć drugą grupę - POPOŁUDNIOWĄ.
Jeśli będzie właściwa ilość osób, ok.10. zrobimy zajęcia w niedzielę od godz.15 - do 18. w Polsce. 


Uniwersytet Wirtualny 

http://www.epokaserca.pl/instytut/virtual-university/virtual-university-of-spiritual-evolution

 

Zajęcia na I roku 

http://www.epokaserca.pl/instytut/virtual-university/zajecia

 

Zajęcia na II roku

http://www.epokaserca.pl/instytut/virtual-university/program-roku-ii

 

ZAPISZ SIĘ TUTAJ - 

 http://www.epokaserca.pl/instytut/virtual-university/zajecia